Najlepsze filmy do oglądania na Prime Video w sierpniu 2023 roku – część druga

Published
Najlepsze filmy do oglądania na Prime Video w sierpniu 2023 roku - część druga

Czy masz ochotę na wieczorny seans filmowy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie kilka propozycji najpopularniejszych filmów, które możesz teraz oglądać na platformie Prime Video. Za pomocą swojego iPada lub iPada, musisz tylko skorzystać z aplikacji Prime Video i korzystać z bogactwa filmów dostępnych do strumieniowego przesyłania. Nie potrzebujesz dużego ekranu telewizora, aby cieszyć się najlepszymi filmami; możesz to zrobić z wygodą w swoim własnym domu!

Jednym z najlepszych filmów, które warto zobaczyć, jest “Miami Koło Morzem”. Ta historia opowiada o małym chłopcu, który zostaje porwany w Miami. Jack, główny bohater, wyrusza w niebezpieczną podróż, aby uratować swojego brata. Z wdziękiem i błyskotliwością film ten zapewnia jednocześnie tanie efekty specjalne i wspaniały dźwięk, które przenoszą nas w malownicze miejsce pełne przygód i niebezpieczeństw.

Następna propozycja to “Preacher: Noc Kościoła”. Ten film to znakomita mieszanka różnych gatunków – horroru, thrillera i akcji. Opowiada historię duchownego, który odkrywa w sobie nadprzyrodzone moce. Zmuszony do walki z siłami zła, staje się nieocenionym obrońcą ludzkości. “Preacher: Noc Kościoła” to film, który wciągnie Cię od pierwszej minuty i nie pozwoli oderwać się od ekranu aż do ostatniej sceny.

Warto też zwrócić uwagę na film “Władza Zamku”. To epicka opowieść o wielkim poświęceniu, miłości i walce o wolność. Akcja filmu rozgrywa się w średniowieczu i opowiada historię odważnego rycerza, który staje naprzeciwko okrutnego władcy. To film, który przeniesie Cię w czasy pełne walki, przygód i romantycznych uniesień. “Władza Zamku” to film, który warto zobaczyć i przeczytać każdemu, zwłaszcza miłośnikom historii.

PeriFeral to amerykański film science fiction, który z pewnością przypadnie do gustu fanom tego gatunku. W głównych rolach występują Honey oraz ManCHESTER. Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości, gdzie komputery, iPady i telewizory wywierają ogromny wpływ na ludzkość. “PeriFeral” to historia o walce człowieka z technologią, o przetrwaniu w świecie, w którym technologia przejęła kontrolę. To film, który urzeka zarówno efektami specjalnymi, jak i głębokim przesłaniem.

To tylko kilka z najlepszych filmów, które możesz teraz znaleźć na Prime Video. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem filmów przygodowych, romantycznych, czy science fiction, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Korzystając z aplikacji Prime Video na swoim iPada lub iPada, możesz cieszyć się filmami w doskonałej jakości dźwięku i obrazu. Nie trać czasu i sprawdź, które filmy są dostępne do oglądania na platformie Prime Video!

Najlepszy Vider

Orientacja w dzisiejszym świecie wideo może być trudna, biorąc pod uwagę ilość treści dostępnych w internecie. Jednak Prime Video oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby znaleźć najlepsze filmy, seriale i wiele więcej. W sierpniu 2023 r. niezwyciężony Vider przynosi wiele interesujących produkcji. Oto lista kilku rekomendowanych filmów:

 • “Wojna o pierścienie” – film, którego losy chłopca w roli głównej wciągają widzów w głęboką historię.
 • “Najlepszy Vider II” – część druga bardzo popularnej produkcji, która zdobyła własne miejsce wśród najpopularniejszych filmów Prime Video.
 • “Randka na zamku” – romantyczna historia, która dostarcza dużo emocji i żalu.

Vider to również świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Możesz przeglądać filmy i seriale na swoim iPhone’ie lub komputerze za pomocą aplikacji Prime Video. Istnieją również filtry, które umożliwiają łatwe wyszukiwanie filmów według różnych motywów. Wielu widzów rekomenduje również inne platformy wideo, takie jak Vimeo, Vox czy Adobe. Możesz znaleźć wiele ciekawych produkcji na tych platformach.

Jeśli chodzi o filmy produkcji Prime Video, możemy polecić takie tytuły jak “Niezwyciężony Cruisea” czy “Głęboka woda”. Oba te filmy zdobyły uznanie i zostały bardzo dobrze ocenione przez widzów. Wielki producent filmowy, Arkadiusz Productions, również ma wiele doskonałych filmów w swoim portfolio. Istnieje wiele innych świetnych filmów, które mogą zainteresować widza.

Wszystkie wymienione produkcje są dostępne do streamowania na Prime Video w sierpniu 2023 r. Niezależnie od preferencji filmowych, Prime Video ma wiele do zaoferowania, zarówno dla miłośników filmów akcji, dramatu, komedii, jak i dla fanów seriali. Udane oglądanie!

Топ недели

Jeśli chodzi o dźwięk, to “Honey” i “Amazon” są najlepszymi aplikacjami wideo na iPhone’a i iPadzie. Możesz również przeczytać mój najlepszy tytuł na iPadzie – “Najlepsze filmy Prime Video do streamowania w sierpniu 2023 r – cz II”. Jeśli masz iPad, iPhone lub inny przenośny sprzęt, możesz także używać Vimeo do przeglądania, wyszukiwania i udostępniania oryginalnych filmów.

Widzowie uwielbiają filmy z Leo i Kamila, a Arkadiusz jest jednym z najlepszych scenarzystów w historii. Oto lista najpopularniejszych filmów tej nocy:

 1. “Wojna o władzę” – film o wojnie i polityce
 2. “Z treka” – niesamowita historia o chłopcu z mocą
 3. “Reacher” – film o człowieku, który wie wszystko
 4. “Władca II” – kontynuacja epickiego filmu o zamku
 5. “Za śmierć” – film o zemście

Ciesz się najlepszymi filmami na Prime Video i baw się dobrze!

Pośród tych filmów, które możesz przeczytać na platformie Prime Video do streamowania w sierpniu 2023 r., znajduje się wiele innych świetnych produkcji. Oto kilka z nich:

– “Expanse” – serial oparty na oryginalnych książkach science fiction, który przenosi widzów w przyszłość, gdzie ludzkość rozległa się po całej galaktyce. Produkcja ta niesamowicie dobrze oddaje głęboką historię i styl peryferiów naszej egzystencji.

– “Manchester by the Sea” – film opowiadający historię mężczyzny o imieniu Lee, który spotyka się z trudnościami życiowymi i musi zmierzyć się z tragedią. Ta głęboka i poruszająca produkcja zdobyła wiele nagród i została entuzjastycznie przyjęta przez publiczność i krytyków.

– “Samarytanin” – film opowiadający historię młodego chłopca o imieniu Leo, który spotyka mężczyznę o tajemniczej przeszłości. Wkrótce zaczyna się polowanie na człowieka, które zmienia wszelkie dotychczasowe pozory. Film ten jest pełen akcji i napięcia, trzymając widza w tempie.

– “Randka z iPhone’em” – komedia romantyczna opowiadająca historię młodego mężczyzny o imieniu Jesse, który zakochuje się w inteligentnym edytorze filmowym na swoim iPhone’ie i walczy o jej miłość. Film ten jest lekką i zabawną produkcją, która dotyka tematów dotyczących nowoczesnej technologii i naszej orientacji w świecie cyfrowym.

– “Dowolna orientacja” – film dokumentalny, który eksploruje temat różnorodności seksualnych i płciowych. Przedstawia historie i doświadczenia różnych osób, które stawiają czoła uprzedzeniom i walczą o swoje prawa. Film ten jest ważnym przypomnieniem, że każda orientacja seksualna i płciowa zasługuje na szacunek i równość.

– “Z The sound of Amazon” – film dokumentalny przedstawiający kulisy tworzenia dźwięku do filmów i seriali. Pokazuje proces produkcji dźwięku od początku do końca i ukazuje, jak ważną rolę odgrywa on w odbiorze filmów i seriali. Film ten jest interesującą podróżą do świata dźwięku i narzędzi, które są wykorzystywane do jego tworzenia.

– “W sam raz” – komedia opowiadająca historię pewnego członkini kolejki w supermarketcie, która przypadkiem spotyka człowieka swojego życia. Od tego momentu ich drogi krzyżują się w najmniej oczekiwanym momencie. Film ten jest pełen humoru i zabawnych sytuacji, które gwarantują dobra zabawę.

Najlepszy PL 2017

W 2017 roku polska kinematografia zaskoczyła nas wysoką jakością produkcji. Jednym z najbardziej znanych i wartościowych filmów tego roku był “Nasze Miasto” w reżyserii Arkadiusza Jakuba. Ten film opowiada historię młodego chłopaka, który po randce w zamku spotyka tajemniczą kobietę, która zmienia jego życie. “Nasze Miasto” zdobyło wiele nagród na festiwalach filmowych.

Innym ważnym polskim filmem z 2017 roku był “Boys Don’t Cry”. To opowieść o młodych chłopcach z trudnych peryferii, którzy próbują znaleźć swoje miejsce w świecie. Film porusza temat męskich wzorców i ich wpływu na życie chłopców. W “Boys Don’t Cry” został poruszony również wątek orientacji seksualnej.

Kolejnym polskim filmem, który warto obejrzeć z 2017 roku, jest “Legenda o wodzie”. To opowieść o młodej dziewczynie, która spotyka tajemniczego mężczyznę, który jest władzą nad wodą. “Legenda o wodzie” to film z pięknymi efektami specjalnymi i niezapomnianymi występami aktorów.

Jeszcze jednym filmem, który w 2017 roku zdobył uznanie, jest “Zimna śmierć”. To thriller o detektywie, który musi rozwiązać tajemnicę brutalnych morderstw. Film ten wciągnie cię od pierwszej do ostatniej minuty swoją intrygującą fabułą.

Warto również wspomnieć o polskiej komedii “Małe złote Arkusze”. To zabawna historia grupy młodych ludzi, którzy próbują wygrać telewizyjny konkurs i w ten sposób zdobyć sławę i pieniądze. “Małe złote Arkusze” to film pełen śmiechu i pozytywnej energii.

Nie zapomnij o tych polskich produkcjach z 2017 roku, które zostały wymienione powyżej, gdy będziesz szukać czegoś interesującego do streamowania na Prime Video.

Najlepsze filmy Prime Video do streamowania w sierpniu 2023 r – cz II

Oto lista najlepszych filmów, które warto obejrzeć na platformie Prime Video w sierpniu 2023 r:

 • “Noc i dzień” – film, w którym główna bohaterka wyrusza w niezapomniany trek przez góry, napotykając wiele trudności i poświęcenie.
 • “Pierścienie z ipada” – dźwiękowy spektakl, który można edytować. Również można go przeczytać w aplikacji Prime Video.
 • “Śmierć niezwyciężona” – historia niezwyciężonego konsultanta, który w swoim wielkim poświęceniu walczy z siłami zła.
 • “Chłopiec z ipada” – film opowiada historię chłopca, który odnajduje w swoim iphonie własne zdjęcia z przeszłości.
 • “Wysokiego treku nad morzem” – film o przygodzie grupy przyjaciół, którzy wyruszają na niebezpieczną wyprawę nad morzem.
 • “Własne ogniska” – historia o grupie starzyzn, która zakłada własne ogniska w zamku.
 • “Leo i jego honey” – film komediowy o Joannie, która zatrudnia Leo jako swojego konsultanta przy zdjęciach do jej nowego filmu.
 • “Wartość jedna do trzech” – film opowiada o ważnych rolach, jakie odgrywają osoby w życiu innych ludzi.
 • “Manchester Productions” – film o jednym z najlepszych producentów filmowych w historii przemysłu.
 • “Starzy konsultanci” – komedia o grupie doradców, którzy pomagają innym rozwiązać problemy.

To tylko kilka filmów z listy najlepszych filmów Prime Video do streamowania w sierpniu 2023 roku. Jeśli jesteś miłośnikiem filmów, koniecznie sprawdź dostępne tytuły!

Palm Springs​

“Palm Springs” to amerykański film, który opowiada o życiu dwojga ludzi, którzy spotykają się na uroczystości weselnej w Palm Springs. Główny bohater, jakub, wciąż przeżywa ten sam dzień i nigdy nie osiąga jutra. Czasu płynie bez końca, i nie ma sposobu na ucieczkę.

W filmie “Palm Springs” można zobaczyć efektywnie wykorzystane noże, szybkie tempo edycji, a także piękne zdjęcia zamku i morza. To świetnie zrealizowany film, który łatwo wciąga widzów w tę surrealistyczną historię.

Platforma Prime Video jest najlepszym miejscem do streamowania filmów takich jak “Palm Springs​”. Możesz łatwo znaleźć ten film, korzystając z aplikacji na komputerze, iPadzie, iPhone’u lub innym urządzeniu. Wszystkie najlepsze filmy są dostępne w jednym miejscu, a Prime Video oferuje profesjonalne i tanie wideo w wysokiej jakości.